Geoblog.pl    joael    Podróże    2017-Doha-Szanghaj-Bangkok    IATA: PVG | Air Asia X | 6:50 | 788.00 CNY
2017
lis

IATA: PVG | Air Asia X | 6:50 | 788.00 CNY

Chiny
Chiny, ✈ Shanghai / Pudong

Jeszcze w nocy dotarłem na lotnisko, szkoda że metro jest zamykane o 22:00, bo to utrudnia dojazd. Mimo iż miałem wydrukowaną kartę pokładową (jeszcze w Polsce) to i tak musiałem iść po nową z pieczątką. Potem wizyta w Burger King'u na śniadaniu - koszt 55.00 CNY. Z rana, z terminalu dla przewoźników LCC odlatywało mało samolotów, stąd nie było ścisku ani kolejek. Przejście przez security oraz kontrolę paszportową zajęło mi 30min.

Czas jaki pozostał mi do odlotu minął tak szybko, że nawet nie zdążyłem się wynudzić. Przy bramce spotkałem Marcina i Asię, z którymi poznałem się przez F4F. Razem śpimy w tym samym hotelu w Bangkoku.

Na locie z Szanghaju do Bangkoku Air Asia (jej Tajski odpowiednik) podstawia samolot szerokokadłubowy. Nic dziwnego, full. Pełno Azjatów leci na urlop do Tajlandii.

wiza do Chin
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Chin. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Chin, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

joael
Dominik Chrzanowski
zwiedził 24.5% świata (49 państw)
Zasoby: 1650 wpisów1650 966 komentarzy966 20103 zdjęcia20103 186 plików multimedialnych186

03.10.2018 - 03.10.2018

24.09.2018 - 24.09.2018