Geoblog.pl    joael    Podróże    2018-Armenia *    Hotel Lavash
2018

Hotel Lavash

Armenia
Armenia, Chkalovka (am. Չկալովկա)

TEMPERATURA: 12°C
POGODA: świeci słońce

Chodzenie po klasztorach spowodowało że zrobiłem się głodny. Wracam nad jezioro na nocleg i kolację. Zarezerwowałem wcześniej hotel tuż przy plaży. Droga powrotna mimo niedużej odległości 75km zajęła mi 1h 20min jazdy. Także przez to że do Dilijan pod górę aż do tunelu jechałem za wozem ciężarowym i nie dało się go wyprzedzić.

Hotel bardzo klimatyczny (dobrych kilkanaście opinii polskich turystów), coś ala zajazd. Pokoje jak u babci na wsi. Cena dla nas może nie wygórowana, dla miejscowych znaczna.

Po odświeżeniu idę do restauracji na kolację. Pierwszy raz podczas 2 dni pobytu w Armenii gdy musiałem użyć translatora. Pan kelner nie rozumiał ani po angielsku, ani po rosyjsku (co dziwne). Za zupę rybną, pierś kurczaka z warzywami oraz piwo zapłaciłem tylko 1080 AMD (czyli ok. 8 PLN!!!). Po kolacji szybko padłem spać.

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
gucio
gucio - 2018-10-05 12:35
A jak cenowo wyszło z wypożyczonym autem ?

joael
joael - 2018-10-05 15:54
Auto wypożyczałem w ALAMO, miałem kod zniżkowy, wyszło 110zł doba z pełnym ubezpieczeniem. Blokada na karcie tylko na 300 USD za koła i podwozie, bo część dróg u nich to nasza 4 kategoria, a u nich drogi boczne od głównych

joael
Dominik Ch
Zasoby: 2670 wpisów2670 1349 komentarzy1349 37483 zdjęcia37483 267 plików multimedialnych267

13.09.2024 - 13.09.2024

04.04.2024 - 09.04.2024