Geoblog.pl    joael    Podróże    2024-Macedonia-Kosowo *    Podsumowanie wycieczki
2024

Podsumowanie wycieczki

Polska, Władysławowo

Jak człowiek widział już kawałek świata, ciężko znaleźć miejsca które mogą go zaskoczyć lub zachwycić. Kupując bilety do Skopje nie sądziłem, że Kosowo może być tak interesujące - nieskalane turystyką. No i ta Ochryda. Przepiękne miejsce, wyjątkowa pogoda, i tak jak pomyślę to żałuję że nie wybrałem się tam na dłużej, bo jest co robić w okolicy. Poprzednia moja wizyta w Macedonii skupiła się tylko na weekendowych atrakcjach Skopje. Tym razem miałem okazję poznać kawałek tego kraju. Na pewno wybiorę się tutaj kiedyś zimą, bo jestem ciekaw dwóch kurortów narciarskich, i z tego co czytałem są o wiele tańsze niż nasze Zakopane - a oferują podobną jakość usług.

Bardzo przyjemnie zaskoczyły mnie ceny i w Kosowie i w Macedonii. Człowiek od razu czuje że stać go na więcej. Oczywiście w miejscach mocno atrakcyjnych jest trochę drożej, ale i tak taniej niż u nas. A obiad w Bitoli za 17zł był super :)

joael
Dominik Ch
Zasoby: 2701 wpisów2701 1354 komentarze1354 37754 zdjęcia37754 267 plików multimedialnych267

13.09.2024 - 13.09.2024

04.04.2024 - 09.04.2024