TEMPERATURA: 20°C
POGODA: świeci słońce
Ze stolicy wylecieliśmy z 15min opóźnieniem, to i tak mało, bo czasem zdarzało się że było tyle spóźnionych przesiadkowiczów, że wylot był o tej godzinie co powinniśmy lądować w Gdańsku. Tym razem obyło się bez tego, mimo że samolot był pełny w 100%.