Geoblog.pl    joael    Podróże    2012-Hiszpania-Berlin    IATA: GDN | Wizz Air | 17:25 | 87 PLN

IATA: GDN | Wizz Air | 17:25 | 87 PLN

Polska, ✈ Gdańsk / Lech Walesa

Dziś spadł pierwszy śnieg we Władysławowie, a my lecimy gdzieś gdzie jest cieplej. Na lotnisko zawozi nas szwagier, ponieważ tym razem mamy powrót do Berlina. Minus latania z maleństwem. Lot musi być za dnia bo inaczej ryk w niebogłosy. Szkoda ją męczyć...

I tak jak na szwagra przystało, Paweł przyjechał po nas punktualnie (jak się umówiliśmy) o 14:15, zapakowaliśmy się do jego bardzo pojemnej Skody i w ciągu 50min byliśmy na lotnisku w Gdańsku.

Po wejściu do budynku terminala, tak jak przypuszczałem do zdania bagażu na lot do Barcelony kolejka. Dobrze że byliśmy wcześniej. I tylko na ten lot ogonek :)

Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa i wjechaniu na górę okazało się że lot jest opóźniony o 20min. Na dodatek zmienili nam bramkę z 11 na 16. Czyli trzeba przejść z jednego końca terminala na drugi. No i przepychałem się z wózkiem małej, 2 walizkami przez ludzi którzy się nie odsunął.

Ciekawostka. Wizz Air od niedawna wprowadził opłatę za ten większy bagaż podręczny. No i byłem świadkiem, jak starsi ludzie którzy często latają tą linią musieli dopłacać 45 PLN za każdą "dużą walizkę". Niestety niedoczytanie informacji kosztuje. Szkoda mi ich było.

ŁĄCZNY KOSZT BILETÓW

pozdrawiam,
BoRa

joael
joael - 2012-12-01 22:07
Dzięki serdeczne. W Barcelonie tylko 11st, ale jutro będziemy w Cadiz gdzie jest 16st.

joael
Dominik Ch
Zasoby: 2672 wpisy2672 1349 komentarzy1349 37501 zdjęć37501 267 plików multimedialnych267

13.09.2024 - 13.09.2024

04.04.2024 - 09.04.2024