Geoblog.pl    joael    Podróże    2014-Toskania    Kemping w sercu Chianti

Włochy
Włochy, Figline Valdarno

TEMPERATURA: 21°C
POGODA: świeci słońce

Po wyczerpującym dniu spędzonym na zwiedzaniu Cinque Terre (udało mi się zobaczyć niestety tylko 4 miasteczka, gdyż do ostatniego droga była jeszcze nie naprawiona po powodzi z 2011 roku) i blisko 2h jeździe w okolice Florencji wylądowałem na kempingu, gdzie miałem zarezerwowane 2 noclegi.

Kemping położony kawałek poza miastem, duży, można by rzec że nawet olbrzymi, ciągnący się ponad kilometr. Na miejscu wszystko co jest potrzebne do odpoczynku - market, restauracje, basen.

Do check-in mała kolejka. Ja skromnie - tylko na 2 noclegi, ale inni korzystali z promocji i obok mnie Niemcy przyjechali na 3 tygodnie. Miałem zarezerwowany bungalow 2os bez kuchni, a dostałem w tej samej cenie murowany bungalow z 2 pokojami i kuchnią.

Po kolacji aż miło posiedzieć na tarasie przy piwku.

zula - 2014-04-10 21:16
Miło poczytać gdzie lat ...temu było to miejsce- bazą do wyjazdów pociągiem po Italii.
Wspomnienia jakże miłe!
a jaka cena- proszę napisz.

Eugene
Eugene - 2014-04-10 21:37
Czytałem i oglądałem z zaciekawieniem zięcia z twojego wypadu po Toskanii i jak zula też podróżowałem przed laty po Włoszech pociągiem. Nocowałem na tym kempingu i z ciekawości pytam o ceny noclegów.
Pozdrawiam

joael
joael - 2014-04-11 11:47
Cena wyśmienita - 18 euro za dobę. Zawsze macie też te informacje w planie podróży w pierwszym wpisie z każdego wyjazdu. Pozdrawiam

joael
Dominik Ch