Geoblog.pl    joael    Podróże    2019-Indie    IATA: DEL | PLL LOT | 12:35 | 208.00 PLN
2019

IATA: DEL | PLL LOT | 12:35 | 208.00 PLN

Indie, ✈ Delhi / Indira Ghandi

TEMPERATURA: 17°C
POGODA: pochmurno

Po nocy pełnej wrażeń (budziłem się nie wiem ile razy) jem śniadanie w tym obskurnym hotelu i o 9:30 jadę na lotnisko. Z rana przy recepcji było tylu pracowników, którzy wyglądali jak gangsterzy, że nawet starałem się uśmiechać, żeby nikt mnie nie zaczepiał :)

Do odlotu mam 2,5h. Wczoraj zrobiłem odprawę on-line, myślałem że wszystko pójdzie gładko... ale nie w Indiach :) To nic że miałem odprawę, i tak musiałem stać w kolejce do check-in po drukowaną kartę pokładową... musi być na niej pieczątka, że przeszedłem security.

Potem była sprawna kontrola paszportowa... i godzina stania do security. I jeszcze na domiar złego moja walizka poszła do przeszukania. Nie wiem co chcieli znaleźć... ale stałem tam dobre 20min, zanim się okazało że wszystko jest ok i mogę iść pod gate.

Po tygodniu pełnym wrażeń wracam do Polski... czy wrócę tutaj? Na pewno nie prędko. Indie są zupełnie inne od naszych wyobrażeń o nich... brudne, mało przyjazne turystom.

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
zula - 2019-12-07 10:43
Twoja wyprawa do Indii została przez Ciebie bardzo ciekawie opisana - zobaczyłeś moc.
Podziwiam - często tak pisze na Twoich stronach podróży ... jesteś WIELKI !

joael
joael - 2019-12-07 10:55
A dziękuję... żona mi pozwala zniknąć tylko na tydzień, więc wszystko musi być zaplanowane z głową. Zawsze chce się zobaczyć jak najwięcej...

joael
Dominik Ch
Zasoby: 2672 wpisy2672 1349 komentarzy1349 37501 zdjęć37501 267 plików multimedialnych267

13.09.2024 - 13.09.2024

04.04.2024 - 09.04.2024