Geoblog.pl    joael    Podróże    2019-Indie    IATA: WAW | PLL LOT | 20:10 | 208.00 PLN
2019

IATA: WAW | PLL LOT | 20:10 | 208.00 PLN

Polska, ✈ Warszawa / Chopin

TEMPERATURA: 2°C
POGODA: pochmurno

Jako że samolot z Delhi przyleciał prawie godzinę przed czasem, podszedłem do stanowiska transferowego. Widziałem na tablicy, że jest samolot do Gdańska o 16:50. Ja miałem bilet na 19:40. Zapytałem (bo co mi szkodzi) czy mają pełne obłożenie na ten lot i czy ewentualnie mogę polecieć tym wcześniejszym rejsem?

Odpowiedź była rozbrajająca. Jak dopłacę to tak. No to ja odpowiadam Pani, że mam bilet nagrodę z M&M. Chwila zastanowienia. Nie da się... więc dopytuję dlaczego. Bo Pani mi nie sprawdzi taryfy :) Która wynosi 0. Ja to wiem a ta Pani nie :) No trudno, nie walczę dalej bo czułbym się jak Don Kichot. Jakoś przeżyję te 3h na lotnisku Chopina.

O 19:15 rozpoczął się boarding. Który szedł sprawnie do momentu. Już prawie autobus był pełny, a mimo to staliśmy dobre 15min, przy chłodnym wietrze, pod terminalem. W końcu o 19:40 zawieziono nas do samolotu. Lecimy turbośmigłowym Q400. Wszyscy siadają... Pani Stewardesa oznajmia że jeszcze tylko poczekamy na kilka osób i lecimy... a była już 19:50...

Przesiadki w Warszawie są bardzo irytujące!!! O 20:05 dojechali wszyscy pasażerowie transferowi. 15 osób a nie kilka. Startujemy po godzinie od przejścia przez bramkę. I żeby to było pierwszy raz... NIE! Co lecę LOTem przez Wawę to niestety zawsze są takie jaja.

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy
zula - 2019-12-11 22:17
Dziwne praktyki z brakiem możliwości wylotu o wcześniejszej godzinie.
Pamiętam jak kiedyś wracałam z USA przez Londyn i automatycznie zmieniono mi godzinę wylotu do Warszawy.
No tak tu są...procedury a tam był człowiek!

joael
joael - 2019-12-12 20:25
Dla mnie taka polityka LOTu jest niezrozumiała. Na wieczorny lot był komplet, więc mój bilet mogli opchnąć jeszcze raz gdybym poleciał wcześniej

joael
Dominik Ch
Zasoby: 2672 wpisy2672 1349 komentarzy1349 37501 zdjęć37501 267 plików multimedialnych267

13.09.2024 - 13.09.2024

04.04.2024 - 09.04.2024