Geoblog.pl    joael    Podróże    2021-Gruzja    IATA: KUT | Wizz Air | 11:25 | 86.00 PLN
2021

IATA: KUT | Wizz Air | 11:25 | 86.00 PLN

Gruzja
Gruzja, ✈ Kutaisi / International

TEMPERATURA: 20°C
POGODA: świeci słońce

Po spokojnym 3h locie jesteśmy w Gruzji. Jest słońce. Do terminala dowiózł nas autobus, na kontrolę paszportową. Niestety szło opornie. Odprawa trwała 50min. Po otrzymaniu pieczątki w paszporcie idziemy szukać gościa z Europcar. Szukamy, szukamy i nikogo nie ma. Terminal pustoszeje. Taksiarz zaoferował nam pomoc, zadzwonił pod podany numer i Pani z biura firmy mówi, że nie ma naszej rezerwacji i się rozłącza. Co? Proszę o pomoc policjanta. Ten usłyszał to samo. No nie... Międzynarodowa firma i takie jaja???

Trudno. W terminalu już prawie nikogo nie było. Taksiarz zaoferował nam podwózkę do Kutaisi, żebyśmy tam popytali o auto. Tylko że mieliśmy w planie 3 dni w Batumi. Auto nam będzie niepotrzebne.

Podszedłem do kasy biletowej zapytać o której jest bus nad morze. Babeczka mówi że odjechał 5min temu, ale że zadzwoni do niego żeby wrócił po nas. I tak też się stało. Zapłaciłem 15.00 GEL za os, i jedziemy do Batumi busem.

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

joael
Dominik Ch
Zasoby: 2672 wpisy2672 1349 komentarzy1349 37501 zdjęć37501 267 plików multimedialnych267

13.09.2024 - 13.09.2024

04.04.2024 - 09.04.2024