Geoblog.pl    joael    Podróże    2022-Lykía    5* All Inclusive za 37 Euro

Turcja
Turcja, Side

TEMPERATURA: 5°C
POGODA: świeci słońce

Po 17-tej dojechałem do hotelu w Side. Nigdy w Turcji nie byłem na zorganizowanej wycieczce z biurem podróży, więc chciałem sprawdzić czy 5* hotel oferowany przez TUI/Rainbow jest wart polecenia? No i czy 37.00€ za dzień w pakiecie All Inclusive jest wart ceny (oczywiście ta cena przez system rezerwacyjny, nie w biurze podróży)?! Tam tydzień najmniej 2100 PLN za osobę :) Czyli 66.00€/dzień za osobę.

Hotel z zewnątrz może nie jest okazały, nie jest przy samej plaży, ale przez to że jest nastawiony głównie na gości z Niemiec, Austrii a nie Rosjan i Polaków trzyma standard 5* (jako hotelarz patrzę na to trochę z innego punktu widzenia niż typowy gość hotelowy).

Pokój faktycznie na mocne 5*. Nie ma się do czego przyczepić. Jedzenie w formie bufetu tak bogate, że nawet najgorsza maruda znajdzie coś dla siebie. Obsługa uprzejma, nie nachalna, choć niesmakiem było liczenie napiwków przy gościach (praktycznie każdy zostawiał min. 2.00€).

Mi się trafił pokój z balkonem od strony południowej, więc miałem super i wschód i zachód słońca. A hotel polecam z czystym sumieniem.

Tu dodam że różnica między hotelem 4* a 5* to przepaść. Przynajmniej w tych które ja wybrałem, a wybierałem te ze strony TUI. Jeżeli jeszcze raz miałbym przyjechać do Turcji załóżmy w 3 osoby, to wybierając się samemu można zaoszczędzić połowę!

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

joael
Dominik Ch