Geoblog.pl    joael    Podróże    2023-Vuelta España II *    IATA: BIO | Volotea | 11:25 | 0.00 EUR
2023

IATA: BIO | Volotea | 11:25 | 0.00 EUR

Hiszpania
Hiszpania, ✈ Bilbao / Loiu

TEMPERATURA: 17°C
POGODA: pochmurno

Po 6 rano zjadłem śniadanie i ruszyłem w drogę z Ciboure do Bilbao. Do przejechania miałem ponad 120km. Do samego San Sebastian były mega korki, wiadomo, ludzie jadą do pracy. Do tego nawigacja mnie źle poprowadziła i wjechałem na odcinek płatny i stanąłem nie na tym pasie do płacenia. Musiałem cofać :)

Z Bilbao jechałem płatną autostradą, w drogę przeciwną zdecydowałem się jechać przez góry. Ciut dalej, fajne widoki, bezpłatna droga. Ale trafiłem na remont. Na szczęście miałem na tyle czasu że po 9 byłem już koło lotniska. Auto wypożyczałem w Gold Car, z którym nie jeden turysta miał przeboje, ja jakoś nigdy. Zawsze bezproblemowo. I tak się zastanawiam, że to może nie ich wina a kierowców wypożyczających auta???

Chwilę poczekałem w hali (był jakiś protest dotyczący suwerenności Kraju Basków), ale było tak głośno że poszedłem na kontrolę i pod bramkę. Ogólnie lotnisko ładne, ale mało miejsc do siedzenia. Wylot do Alicante o czasie.

joael
Dominik Ch
Zasoby: 2695 wpisów2695 1350 komentarzy1350 37667 zdjęć37667 267 plików multimedialnych267

13.09.2024 - 13.09.2024

04.04.2024 - 09.04.2024