TEMPERATURA: 25°C
POGODA: świeci słońce
Tak jak do miasta, na lotnisko jechałem trolejbusem 103. Dobrze że wyjechałem z Trg Austrije wcześniej, bo przez miasto był mega korek. Dojazd do centrum handlowego zajął mi prawie godzinę. Potem spacerek przez osiedle i już byłem przed terminalem. Odlotów mało, więc nie było kolejek do security. Do Warszawy samolot był wypełniony tak w 60%.