TEMPERATURA: 16°C
POGODA: świeci słońce
Od ostatniego wyjazdu do Stambułu minął ponad miesiąc. Miałem tydzień temu być we Włoszech, ale zrezygnowałem. Tym bardziej się cieszyłem na ten wyjazd. Auto tradycyjnie stanęło na parkingu koło PKM i dalej piechotką na lotnisko. Byliśmy odpowiednio wcześnie żeby nie gonić. Ponieważ od 10 nasz samolot stał na płycie, bo nie wykonywał żadnej rotacji, wylot mieliśmy o czasie.