TEMPERATURA: 19°C
POGODA: świeci słońce
Ponieważ niedawno byliśmy w Budapeszcie (grudzień 25'), więc wiedzieliśmy co i jak z komunikacją. Dalej miałem aplikację BudapestGO, więc tylko ponowiliśmy ostatni zakup biletu 24h za 2.750 Ft ~ 32,30 PLN. Forint ostatnio podskoczył o kilka procent ze względu na wybory, gdzie wygrała partia Tisa. Bliżej im teraz do Europy, więc Forint jest mocniejszy.
Gdy wyszliśmy z terminala autobus 200E do stacji metra Kőbánya-Kispest już stał i wsiadali pasażerowie, więc nie musieliśmy czekać. Na stacji metra przesiadka w kolej i już dalej metrem M3 do centrum. Tym razem śpimy koło placu Bohaterów (węg. Hősök tere).